Genel,  Moda

Bu Kış Rahat ve Şık Görünmenizi Sağlayacak Sokak Stilleri

Günlük yaşantınızda rahat ve şık görünmenin pek çok yolu var. Bunun için tarzınızdan ödün vermenize gerek yok. Tek yapmanız gereken rahatlık ve moda arasındaki mükemmel dengeyi bulmak. İşte size rahat giysilerle şık görünebileceğiniz bu kışın stil ipuçlarından bazıları…

 

 

 

PELERİN VE PANÇOLAR

 

 

 

Pelerinler ve pançolar bu kış mevsiminde çok moda! Pelerin ve pançoları; minimal süslemeli düz bir renk seçmek veya 70’lerin tüm bohem trendini çizgili veya püsküllü bir pelerinle kucaklamak. Bu, rahat ve şık görünmenin birçok sokak stilinden sadece biri. Soğuk kış günleri için sizde birer pelerin ve panço edinmelisiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TUNİK KAZAKLAR

 

 

 

 

Kış aylarının vazgeçilmezi olmaya aday başka bir parça da büyük boy tunik kazaklar! Rahat ve şık bir görünüm için kazağınızı tozluk ve biraz diz boyu çizme ile kombinlemeyi deneyin. Tek renkli olanlarını tercih ediyorsanız geometrik kesim bir kazak veya pastel tonlarda bir kazak arasında seçim yapabilirsiniz. Değişik renklerde ve modellerde taytlar ve deri pantolonlarla muhteşem bir uyum yaratıyorlar, çok şıklar!

 

 

 

 

 

KÜÇÜK SIRT ÇANTALARI

 

 

 

 

Sırt çantalarının şık kabul edilemeyeceğini düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Kolayca yanınızda taşıdığınız omuz çantaları kadar büyük ve sofistike olabilirler. Deri, küçük bir sırt çantasıyla sokak stilinizi tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

 

BABETLER

 

 

 

 

Bu sezon yüksek topuklu ayakkabılardan kurtulun ve babetleri tercih edin. Çok daha rahat edeceksiniz ve ayaklarınız buna çok memnun olacak.

 

 

 

 

BOL PAÇA PANTOLONLAR

 

 

 

 

Geniş paçalı pantolonları basit bir siyah üstle eşleştirme fikrine ne dersiniz? Siyah ve beyaz her zaman klasik ve zamansızdır. Bu nedenle kış aylarında da kullanmayı deneyin. Bol paça pantolonlar ve ispanyol paça pantolonlar; çok bohem, zamansız ve stil sahibi, cool parçalardır. Geniş paçalı pantolonlarınız yoksa mutlaka edinmelisiniz, daha stil sahibi ve şık olacaksınız.

 

 

 

UZUN ŞALLAR

 

 

 

 

Bu kışı büyük, rahat bir eşarp, şal kullanarak hem şık hem de sıcacık geçirebilirsiniz. Mükemmel bir aksesuar ve herhangi bir kıyafetle istisnasız uyum sağlayabilirler.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir